Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Patrick de Vries
Patrick de Vries
Vestigingsmanager

pdevries@autolunenborg.nl

Jos Reuvers
Jos Reuvers
Verkoopadviseur

jreuvers@autolunenborg.nl

Wilco Giethoorn
Wilco Giethoorn
Verkoopadviseur

wgiethoorn@autolunenborg.nl

Erik van der Hoek
Verkoopadviseur

erikvanderhoek@autolunenborg.nl

Hennie Groen - Veenstra
Hennie Groen - Veenstra
Administratie en telefonie

administratie@autolunenborg.nl

Hendri Dierkes
Hendri Dierkes
Specialist zakelijkemarkt | Accountmanager Mobiliteitslease Drenthe

info@mobiliteitsleasedrenthe.nl

Leonie Mensen
Leonie Mensen
Specialist bedrijfsauto's| Accountmanager Mobiliteitslease Drenthe

lmensen@autolunenborg.nl

Bert van der Kaap
Bert van der Kaap
Service adviseur

bvdkaap@autolunenborg.nl

Michel Mulder
Michel Mulder
Service adviseur

mmulder@autolunenborg.nl

Jeroen Biemans
Jeroen Biemans
Service adviseur en Magazijn

jbiemans@autolunenborg.nl

Jan Kort
Jan Kort
Autotechnicus

Gerrit Kamps
Gerrit Kamps
Autotechnicus

Wim Woldring
Wim Woldring
Autotechnicus

Gert Webers
Gert Webers
Autotechnicus

Martin Bodde
Martin Bodde
Autotechnicus

Bobbie Veldman
Bobbie Veldman
Autotechnicus

Jan de Jong
Jan de Jong
Autopoetser

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.